Môj príbeh

 

Od detstva som milovala farby a moja fantázia bola vždy trošku uletená. Každé životné obdobie ma sprevádzali uletené farebné kombinácie vysielajúce do sveta moje aktuálne emócie.

Stala som sa veľkou a vždy hľadala vlastný spôsob prezentovania môjho ja, osobitého štýlu a farebných kombinácii. V oblečení, šperkoch, účesoch.

V okamihu, keď som počas tehotenstva a v popôrodných chvíľach bojovala s ťažkými depresiami, v mojom svete sa farby vypli. Žila som v sivej a čiernej a ťažko som hľadala zmysel života. Vtedy som objavila silu liečivých kameňov. Zachránili moju myseľ, moje telo, môj život. Odrazu sa vydrali napovrch opäť farby, život, energia a tiež moje umelecké JA. Okamžite som vedela, že toto je moja cesta. Začala som tvoriť šperky z drahých kameňov, ktoré mi pomáhali, hlbšie som sa ponorila do štúdia kameňov ako liečebného nástroja a vznikla moja značka Liečivé Šperky. Postupne som sa pustila do dizajnovania krásnych ženských vecí s použitím drahých kameňov a vznikli tak kabáty, ktorých prvú kolekciu som nazvala "Mata Hari". 

Mottom mojej tvorby je, že šperky môžu byť krásne a zároveň aj liečiť. A pri kabátoch sa mi núka tvrdenie: Oblečte si kabát ako šperk.

Tak ako kedysi pomohli kamene mne, tvorím dizajnové kúsky z liečivých kameňov pre druhých, aby pomohli aj im.