Klub KameňoMilov

Aj Vy ste milovníkom kameňov? Alebo im chcete porozumiet? Či sa Vám len páči ich rôznorodosť, štruktúra, organickosť, energia alebo hĺbka? Poďte sa pridať do Klubu KameňoMilov, ktorý som založila pre všetkých, ktorí kamene nepoužívajú len na hádzanie "žabky" na hladine jazera, alebo stavanie plota :-)

Čo Vám členstvo v Klube KameňoMilov prinesie?

1. Budem Vás rozmaznávať - niekoľkokrát ročne budem organizovať ženské popoludnie s názvom "Rozmaznávanie", počas ktorého sa stretneme, podebatujeme na tému drahých kameňov a ich účinkov, vytvorím každej účastníčke šperk na mieru a vždy si k sebe privolám zaujímavého hosťa, ktorý mi pomôže Vás rozmaznať. A viete kto bude mať prístup na takéto akcie? Áno, len členovia klubu Kameňomilov.
2. Špecialitky len pre Vás - ak sa mi podarí na svetovej burze zohnať niektorý z unikátnych kameňov, ktorý nie je bežne k dispozícii, najprv ho ponúknem členom Klubu KameňoMilov na tvorbu originálnych personalizovaných šperkov.
3. Aby ste poznali kamene - budem Vás emailom zásobovať informáciami o zaujímavých drahých kameňoch, ich účinkoch a energiách.
4. Budete prví - pri uvádzaní noviniek z môjho ateliéru budú členovia Klubu Kameňomilov informovaní o tejto novinke vždy prví prostredníctvom emailu. 
5. Zľava - každý člen zbiera body za svoje objednávky. Každé 1e z hodnoty šperku znamená 1bod. Pri získaní každých 100bodov, získava člen Klubu KameňoMilov zľavu z hodnoty šperkov v nasledujúcej objednávke vo výške 5e. Túto zľavu si môže člen kumulovať a napočítať si počet bodov na vyššiu zľavu. Čiže ak budete mať nazbieraných 200bodov, získavate zľavu v hodnote 10e, pri 300bodoch je zľava až 15e atď.
6. Bez poštovného - každý člen Klubu KameňoMilov má nárok pri každej piatej objednávke na zaslanie šperkov bez poštovného. Dobierkovné sa nezapočítava do hodnoty poštovného.

Staňte sa členmi Klubu KameňoMilov ešte dnes a  zaregistrujte sa TU.

 

PS: klub KameňoMilov funguje oficiálne od 10.9.2018. Od tohto dátumu je možné využívať všetky jeho výhody. Objednávky do tohto dátumu nie je možné spätne dopočítavať.