FAQ

1. Ako prebieha výroba šperku na želanie?

 1. Odošlete objednávku “Váš osobný šperk”.
 2. Do emailu dostanete link na formulár s otázkami, na ktoré odpoviete a odošlete formulár, alebo pošlete mi vyplnený formulár späť na info@seraphinea.com .
 3. Zaplatíte za konzultáciu buď platobnou kartou, alebo na bankový účet. Poplatok za konzultáciu je stanovený paušálne na 30euro. V tejto sume nie je zahrnutá finálna cena šperku.
 4. Po obdržaní platby a odpovedaní všetkých otázok Vás budem kontaktovať s návrhom kameňov a rozbehneme výrobu Vášho osobného šperku.
 5. Keď bude šperk hotový, dohodneme sa na finálnej cene podľa použitých kameňov a doplatok za šperk môžete uhradiť buď dobierkou, na bankový účet, alebo platobnou kartou. V cene konzultácie je výroba jedného šperku (náramok/náhrdelník/prsteň/náušnice). Každý ďalší šperk bude zúčtovaný plnou predajnou sumou, už bez sumy konzultácie. 
 6. Váš osobný šperk Vám pošlem poštovým kuriérom, prvou triedou, doporučene.

2. Čo robiť, ak zistím po rozbalení šperku, že mi nesedí veľkosť?

 1. v prípade, že po obdržaní objednaného šperku zistíte, že Vám nevyhovuje (veľkosťou, kameňmi, dĺžkou, hmotnosťou atď), je možné dohodnúť sa na prerábke. Táto oprava/prerábka bude dodatočne účtovaná počtom hodín práce na prerábke. Za 1h práce účtujeme 10e.
 2. oprava/prerábka každého šperku bude osobne prejednaná s kupujúcim vopred.
 3. v prípade, že bude kupujúci vyžadovať zmenu kameňov, bude vopred informovaný o zmene ceny finálneho šperku. Táto zmena musí byť podložená výmenou kameňov vo finálnom výrobku.

3. Ako reklamovať šperk?

 1. šperk zabaľte do akéhokoľvek vrecúška,
 2. vyplňte reklamačný formulár, kde uveďte, čo konkrétne potrebujete opraviť/vymeniť,
 3. šperk spolu s formulárom zabaľte do obálky a pošlite na túto adresu: Seraphinea, s.r.o., Litovelská 670/27, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovensko,
 4. ja urobím všetko pre to, aby ste svoj šperk mali opravený v čo možno najkratšom čase, v prípade nutnosti Vás budem kontaktovať,
 5. šperk po oprave/úprave posielam na adresu, ktorú si uvediete v reklamačnom formulári.